Michaela Tejmlová – kandidátka na senátorku za Jablonecko a Semilsko.

Červenec 9, 2018

PŘÍBĚHY ÚSPĚŠNÝCH ŽEN REGIONU II. – VLASTA HILLEBRANDOVÁ

Mám radost, že se coby zastupitelka a kandidátka do Senátu potkávám se spoustou inspirativních lidí. Mezi ně patří i tyto zajímavé ženy, které jsme měla tu čest poznat.

Vlasta Hillebrandová

 

Vlastu jsem poznala jako kinezioložku, kdy mi pomáhala ve fyzicky i psychicky náročných obdobích. Vždy měla pro člověka pochopení a otevřenou náruč. Až později jsem zjistila, že také vede Montessori mateřskou školu v Jablonci, která je velice oblíbená. Ráda se věnuje seberozvoji a pomoci druhým. Miluje své tři děti a vnoučata.

 

Jaké byly Tvé začátky s Montessori školkou v Jablonci?

Bez osobního nadšení a vnitřního motoru, který Ti říká : „Ano, to je tvá cesta, nevzdávej to.“, by to nešlo. Začátky byly náročné plné pokusů a omylů. V té době, pár let po revoluci, tu Montessori program ještě nebyl. Nebylo s kým konzultovat, kde vzít odbornou podporu. Pomůcky jsme vyráběli tzv. na koleně nebo investovali osobní finance na jejich pořízení. Také rodiče byli obezřetní, a tak poděkování patří těm, kteří do toho šli s námi. Když se více jak 20 let zpět, teprve vidím, jak dlouhou cestu jsme ušli a troufám si říct, že nebyla marná. Jsme modelovou Montessori MŠ pro celou Českou republiku a Slovensko.

 

Jak jsi slaďovala pracovní a osobní život?

Nebylo a není to jednoduché. Někdy mám pocit, že by bylo fajn, kdyby mě někdo naklonoval. Mé děti říkají, že by to bylo potřeba tak 4 – 5x 🙂 Ale vše se dá zvládat s podporou a tolerancí rodiny, přátel a kolegyň.

 

Jako kinezioložka pomáháš lidem léčit jejich vnitřní bloky, co Tě na tom poslání nejvíce naplňuje?

Všechno 🙂 Cením si důvěry, se kterou lidé přicházejí a moc mě těší, jaké změny dělají. Skrze proces, který jim pomocí technik kineziologie  One Brain nastartují nové horizonty v jejich životě, se při případné další návštěvě dívám do tváří radostnějších, uzdravenějších a  vyrovnanějších lidí.

Zpět na výpis článků