Michaela Tejmlová – kandidátka na senátorku za Jablonecko a Semilsko.

Říjen 9, 2018

5 DŮVODŮ, PROČ VOLIT MÍŠU TEJMLOVOU

1. BEZPLATNÁ PRÁVNÍ PORADNA Náš právní systém je zbytečně složitý a komplikovaný. Jako senátorka se budu zasazovat nejenom o jeho zjednodušení, ale budu Vám i zdarma poskytovat právní rady, abyste se v něm lépe orientovali. A též Vás budu ráda zastupovat a hájit před úřady, nebudou-li se k Vám chovat fér. 2. PRÁVNÍKŮ A ŽEN […]

1. BEZPLATNÁ PRÁVNÍ PORADNA
Náš právní systém je zbytečně složitý a komplikovaný. Jako senátorka se budu zasazovat nejenom o jeho zjednodušení, ale budu Vám i zdarma poskytovat právní rady, abyste se v něm lépe orientovali. A též Vás budu ráda zastupovat a hájit před úřady, nebudou-li se k Vám chovat fér.

2. PRÁVNÍKŮ A ŽEN JE V SENÁTU MÁLO
V Senátu jsou pouze tři právníci, i když je to zákonodárný sbor a má dohlížet na kvalitu zákonů. Žen je v Senátu pouze 20 %. Věřím, že obojí je potřeba v Senátu posílit.

3. SRDCEM ZA JABLONECKO A SEMILSKO
Dlouhé roky jsem žila v zahraničí, ale náš region miluji. Proto jsem se vrátila domů, abych svojí prací a nabytými zkušenostmi pomáhala místním lidem a mohla tu měnit věci k lepšímu.

4. SENÁTORKA NA PLNÝ ÚVAZEK
Na rozdíl od současného senátora, který má několik placených funkcí a v Senátu se za 6 let neúčastnil 41 % hlasování, chci vykonávat funkci senátorky naplno. Navíc se jako nezávislá senátorka budu řídit pouze svým svědomím a zkušenostmi, nikoli stranickými nápovědami.

5. PODPORA OD VÝZNAMNÝCH OSOBNOSTÍ REGIONU I MIMO NĚJ
Svou důvěru mi například dal známý podnikatel a mecenáš Dalibor Dědek nebo nebo jablonecký zpěvák Ondřej Ruml. Podpořil mě také třeba Marek Hilšer, Ivan Bartoš či Václav Láska.

Prosím sdílejte a posílejte přátelům mailem, kteří se ještě nerozhodli. Volby jsou už tento pátek a sobotu (12. a 13. 10.)! V druhém kole může rozhodnout jen pár hlasů. A třeba to může být právě ten jejich. Děkuji.

Zpět na výpis článků